Bir Anne 25 Aylık Oğluna 3 Yaşındaki Çocuğun Zorbalık Yaptığını İddia Etti: “Bebek Dedi Neye Uğradığımı Şaşırdım”

TikTok’ta paylaşılan bir video gündem oldu. Videoda bir kadın 3.5 yaşındaki oğlunun 25 aylık bir çocuk tarafından ‘bebek’ denilerek zorbalığa uğradığını iddia etti. Kadın videoda şunları söyledi:

“25 aylık oğlum Aslan, bugün ilk kez zorbalığa uğradı. Sabah onu okula bırakıyordum, yağmur yağdığı için salyangozları görmek istemişti ama salyangozlar evlerine gitmişti… Bir de ayrılmakta hala başarılı olamadığımız için biraz ağladı. Sonra yanımızdaki 3-3,5 yaşındaki çocuk, ‘Aslan bebek’ diye tezahürat tuttu.”

“TEK TESELLİM OĞLUMUN ANLAMAMASI”

Öğretmene şikayet ettiğini söyleyen kadın tek tesellisinin oğlunun bu zorbalığını anlamaması olarak açıkladı. Kadın şunları söyledi:

“Ve ben gerçekten neye uğradığımı şaşırdım. Sonrasında üzüntümü öğretmeniyle paylaşınca çocuğun Aslan’dan özür dilediğini söyledi ama burada konu çocuğun davranışı değil. Rica ederim çocuklarınıza ‘sen bebek misin, bebekler ağlar’ demeyin. Bunu zamanında çokça kez ağlama denildiği için ağlayamayan bir yetişkin ve anne olarak rica ediyorum. Ağlamak çok güzel bir şey.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x