3 Çocuğunu da Tandırda Yakmış! Anne ve Babadan Korkunç İtiraf

Millyet’te yer alan habere göre; son günlerin belki de en korkunç gelişmelerinden biri olarak kayıtlara geçen olay Tayland’ın Kamphaeng Phet eyaletinde yaşandı. Trajik olay bir sosyal medya fenomeninin dört ve 12 yaşlarındaki iki kızı babalarından kurtarmasıyla ortaya çıktı. 46 yaşındaki Songsak Songsaeng tarafından şiddet ve istismara maruz kalan kızlar rezaletin sadece başlangıcıydı.

TANDIRDA FACİA

Songsaeng’ın komşuları adamın çocuklarına yaptığı eziyetin ortaya çıkmasına daha fazla dayanamadı ve durumu polise bildirdi. Ekipler tarafından yapılan incelemelerde ‘canavar kocanın’ 40 yaşındaki eşi Sunan Nahuanin ile birlikte 3 çocuğunu tandırda yakarak öldürdüğünü tespit etti. Çocukların en büyüğü olan 12 yaşındaki Sunan isimli kadınının önceki evliliğinden yaptığı bir çocuktu, diğer ikisi ise dört ve iki yaşındaydı.

BİR İTİRAF DAHA…

Songsak ve Sunan, Bangkok yakınlarındaki Pathum bölgesinde bir alışveriş merkezinde tutuklanana kadar polislerden kaçmayı başardı. Yakalandıktan sonra sorgularında suçlarını itiraf eden çift, çocuklarını öldürmek istemediklerini iddia etti. Çift, sorgularının devamında çocuklarından birini mutfağa gömdüğünü öne sürdü. Bu itiraf sonrası olay yerine giden ekipler mutfağı kazmaya başladı. Polis, 70 cm kazdıktan sonra torbaların arasında çürümüş bir çocuk cesedi gördü.


OTOPSİ SONRASI CEZA ALACAKLAR

Öte yandan polis Songsak’ın üçüncü karısıyla birlikte beş çocuğundan dördünün gizemli bir şekilde ortadan kaybolduğunu tespit etti. Kayıp çocukların akıbetinin belirlenmesi için daha fazla araştırma yapılacak. Yapılan otopsi çalışmalarının ardından ise çiftin adliyeye sevk edilmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x